Наша адреса:

02068, Україна, Київ, А. Ахматової, 7/15
Email :&nbsp Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Вас є питання?

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефонуйте нам:

+38 (0) 93 217 3451

Принципи демократії, верховенства права, дотримання прав людини в усіх сферах життя

Необхідні матеріали

Що потрібно для отримання допомоги;

1. Ваш розповідь. Якщо мова йде про хворобу, треба розповісти, як вона з'явилася, протікала, ясно вказати на необхідність надання допомоги, пояснити, які результати будуть досягнуті, якщо ця допомога буде надана. Якщо подібне лікування вже проводилося, треба розповісти, які результати воно дало. Треба також розповісти про склад сім'ї та її матеріальне становище. Якщо вам коли-небудь допомагали благодійні фонди, для вас організований збір грошей в соціальних мережах  - треба про це докладно розповісти, дати посилання на ці матеріали і тримати нас в курсі благодійних грошових надходжень на ваш рахунок. Якщо Ваша біда не повязана з хворобою, то в все одно необхідно розповісти - що у Вас за складності, звідки вони взялися, яку допомогу Ви хочете отримати від нашої організації.

2. Фотографії. Вони повинні бути якісними і яскравими - тоді люди будуть відразу помічати вас на сайті і захочуть прочитати вашу історію. Кількість 5-6 різних, щоб було з чого вибрати, бажано нестарих. Також, якщо є така можливість потрібен відео сюжет в цифровому форматі (Ви можете просто розповісти на камеру про свою проблему). Якщо мова йде про хвору дитину, то можна просто зняти, як він грає, їсть і так далі.

3. Документи. Вони повинні підтверджувати наявність проблеми - наприклад, свідоцтво про інвалідність, виписки з історії хвороби і результати попередніх курсів лікування (якщо вони були). Якщо вам потрібне лікування за кордоном, потрібно представити документи про відмову з вітчизняних лікарень, або ж контакти лікарів, які розглянули вашу хворобу та направили вас за кордон. Також потрібні спільні документи - паспорт і свідоцтво про народження (для дітей). У міру збору документів треба ще буде надіслати довідки про доходи членів сім'ї. Також вкрай бажано з самого початку надати рахунок за лікування або інші послуги, який підтвердить, що Вам потрібна саме та сума, яку Ви просите. І навіть якщо у Вас немає рахунку, в будь-якому випадку необхідно знати заздалегідь, куди і за що планується платити.

4. Ваше письмову заяву до Громадської організації. Бланк для заповнення, якщо допомога потрібна Вам - тут, якщо допомога потрібна Вашій дитині - тут. Бланк потрібно роздрукувати або переписати від руки, заповнити, відсканувати і надіслати нам. У разі, якщо вам треба оплатити дорогу до місця лікування, це також потрібно вказати в проханні. Оригінал прохання треба надіслати поштою на адресу: 02068, Україна, Київ, вул. А. Ахматової, б.7/15, оф. 213, Громадська організація "Український Демократичний Союз".

5. Ваші контакти - адреса, контактний телефон, електронну пошту, акаунти в соцмережах і ICQ

Після того, як ми отримаємо всі документи, в залежності від обставин Ваша прохання буде поставлена ​​в чергу претендентів допомоги. Через деякий час Ваша черга підійде і на сайті буде розміщено Ваше прохання (можливо, нашими співробітниками будуть внесені стилістичні зміни) і почнеться збір коштів. По його закінченні кошти будуть виплачені юридичній особі, яка здійснює Вам безпосередню допомогу. Майте на увазі, що чим більше грошей Вам потрібно, тим довше буде збір. Ми не можемо ніколи гарантувати, що кошти зберуться в потрібний термін - це не залежить від нас. Заздалегідь уточнюйте в клініках можливість оплати за безготівковим розрахунком від юридичної особи, щоб в подальшому не виникало зволікань і затримок.

ПІДТРИМУЙТЕ ЗВ'ЯЗОК

Ми в соціальних мережах