Наша адреса:

02068, Україна, Київ, А. Ахматової, 7/15
Email :&nbsp Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Вас є питання?

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефонуйте нам:

+38 (0) 93 217 3451

Принципи демократії, верховенства права, дотримання прав людини в усіх сферах життя

Принципи надання допомоги

Принципи надання допомоги Громадською організацією "Український Демократичний Союз"

У Громадської організаціії "Український Демократичний Союз" немає обмежень на характеристики того, кому надається допомога. Ми допомагаємо людям будь-якого віку, незалежно від громадянства, віросповідання, переконань, національності та причини звернення до фонду.

Допомога Громадською організацією "Український Демократичний Союз" спрямована на конкретного прохача або конкретну діяльність.

Ми не надаємо допомогу в разі, не підтвердженому документально. Вся інформація ретельно перевіряється.

Переказ коштів на особисті рахунки благоотримувачів не провадиться. Ні в якому разі громадська організація "Український Демократичний Союз» не надає допомогу готівкою.

Всі отримані Громадською організацією кошти витрачаються на щось конкретне, заздалегідь відоме в ході збору: на лікування, реабілітацію, ліки, ремонт і так далі. Ми не збираємо грошей «на життя», не купуємо одяг і їжу (крім лікувального харчування), а також на оплату оренди та купівлі житла.

Вся діяльність Громадської організації "Український Демократичний Союз" абсолютно прозора. На сайті публікується вся інформація про те, кому, як і коли ми надавали і надаємо допомогу, і до неї мають доступ усі бажаючі. Благодійники можуть бути анонімні, одержувачі допомоги завжди відомі.

Ми не оплачуємо нетрадиційні і «народні» методи лікування, а також послуги екстрасенсів, біоенергетиків, шаманів, чаклунів і ясновидців.

Громадська організація "Український Демократичний Союз" не виплачує борги по кредитах, а також не бере участі в бізнес-проектах, метою яких є отримання прибутку.

Ми залишаємо за собою право відмовити в допомозі без пояснення причин.

ПІДТРИМУЙТЕ ЗВ'ЯЗОК

Ми в соціальних мережах